25 lutego 2024

Způsob, jak obnovit styl – peněženky a portmonky

Většina z nás má velké problémy s určením našeho vlastního stylu. Velmi často nevíme, jaké doplňky si zvolit, abychom styl více oživili nebo ho osvěžili. Nové a zajímavé doplňky často stačí k tomu, aby našemu stylu vdechly nový život. Na jaké doplňky byste měli vsadit?

Tašky a boty

Boty a kabelky jsou rozhodně ty doplňky, které definují náš styl. Při výběru obuvi s podpatkem, na jehlách nebo tenisky s plochou podrážkou se styl úplně změní, přidávají nebo ubírají náš věk, stylizaci činí více nebo méně formální. I ty nejjednodušší boty dokážou styl zcela změnit a stylizaci dodat svěžesti. Když si vezmeme tenisky k šatům, změníme je z elegantních na neformální. Pokud nosíme každý den boty na vysokém podpatku, pak taková malá změna bude velkým krokem k obnovení celého stylu.

Podobně je to s kabelkami. Hlavní důvody jsou především praktické, protože na každý den nosíme spíše vetší tašky a do večírku naopak ty malé, s možnostmi, co je nejvýhodnější je dobré experimentovat. Každodenní tašky nemusí být jen shopperky, mohou to být také psaníčka, velké tašky přes rameno, menší do ruky, kožené, barevné, textilní, tkané koše na léto. Výběr je velmi, velmi široký.

Doplňky a příslušenství

Dámské kožené peněženky a portmonky místo velkých peněženek, klobouk místo čepice, sponka do vlasů namísto tradiční gumičky. Existuje mnoho možností. Samotné kožené peněženky nebo portmonky jsou schopny výrazně ovlivnit povahu oblečení a změnit výběr zbytku příslušenství.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *