15 lipca 2024

Co nemůže chybět v dámské kabelce?

Každá žena ví, že kabelka je příslušenství, do kterého se toho musí vejít opravdu hodně. Slouží jako přenosná lékárnička, kosmetička, knihovna, zkrátka musí obsahovat vše, co se může během dne hodit. V duchu minimalismu a péče o vaši páteř je však dobré čas od času zkontrolovat, co skutečně během dne potřebujeme, co opravdu používáme a bez čeho se snadno dokážeme obejít.

Za prvé, peněženka

Je těžké si představit opuštění domova bez peněz nebo dokumentů. Většina z nás je má vždy s sebou. To je určitě dobrý zvyk. Často je však nosíme ve velkých peněženkách, které se postupem času stávají velice těžké. Ideálním řešením jsou dámské peněženky a takzvané portmonky. Jejich výhodou je to, že jsou velmi lehké, malé a obsahují také vše potřebné a nic zbytečného navíc.  Kožené peněženky jsou perfektní příslušenství, které najde své místo jak ve velké tašce, tak i v malém psaníčku.

Za druhé, hygiena

Dámská kabelka by také měla obsahovat základní hygienické potřeby jako jsou náplasti, tampóny a nebo vložky, které mohou být užitečné nejen pro majitelku, ale také pro její kamarádky. Je dobré mít malou kosmetičku, která bude obsahovat vše, co se může hodit v nečekanou chvíli. Je také dobré mít s sebou krém na ruce a rtěnku.

Kožené peněženky a portmonky jsou rozhodně tou nejdůležitější věcí, kterou byste měli mít vždy s sebou, a díky tomu že je portmonka velmi malá, vejde se úplně kamkoliv.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *