13 czerwca 2024

Malá peněženka versus velká peněženka

Peněženka je příslušenství, které musí kombinovat funkčnost s pěkným vzhledem. Často v ní nosíme vše počínaje penězi, kreditními kartami, dokumenty, účty, rodinnými fotografiemi a také už dávno nepotřebné účtenky. Jsou tedy lepší volbou dámské kožené peněženky, nebo velké a pevné peněženky?

Čím méně, tím lépe

Čím větší je peněženka, tím více se do ní vejde, o tom není pochyb. Proto do nich často vkládáme věrnostní karty z obchodů, které už nikdy nenavštívíme, účtenky od těch nejmenších nákupů, vizitky a spoustu jiných zbytečných věcí, které způsobují, že je peněženka každý den těžší. Peněženku máme vždy při sobě, takže přenášení v ní hromady zbytečných věcí je prostě problematické a způsobuje, že už tak těžké kabelky jsou ještě těžší. Proto jsou také kožené peněženky skvělou alternativou k velkým peněženkám.

Dámské kožené peněženky

Největší výhodou tohoto řešení je, že kožené dámské peněženky, díky jejich malé velikosti, nás nutí omezit věci na minimum. Zpravidla se do nich vejdou drobné mince, nějaké ty bankovky a karta. Nevyhnutelně se zbavíme toho, co nutně nepotřebujeme a nedostatek úložného místa na jiné věci způsobí, že je prostě nebudeme nosit. Kožené peněženky jsou navíc malými uměleckými díly, které potěší pozornost detailem a charakterem, který evokuje časy našich babiček, zejména pokud si vyberete vintage styl. Kožené peněženky také skvěle pasují do malých tašek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *