13 czerwca 2024

Jak si najít svůj vlastní styl?

Styl je něco, co se lze naučit a vkus je něco, co lze vybudovat a rozvíjet. To je také důvod, proč mnoho lidí mění své styly oblečení, oblíbené barvy a doplňky mnohokrát v průběhu svého života. Souvisí to s lidským vývojem, místem bydliště, co sledujeme, jaké poznáváme osoby. Nalezení vlastního stylu je svým způsobem cesta, na kterou se můžete vydat těmito třemi jednoduchými kroky.

Určete si, co nechcete nosit

Vyjasnění si, co chcete nosit, je velice obtížné, a proto je mnohem snazší si na začátek určit to, co nosit nechcete. Díky tomu můžete eliminovat spoustu věcí, např. žabky, mikiny, košile, vysoké podpatky atd. Bude mnohem snazší něco hledat, pokud nejdříve vyloučíte spoustu oblečení.

Neomezujte se

Chcete vyměnit klasickou peněženku za retro koženou peněženku a nebo portmonku,  ale bojíte se, že vám nebudou do ničeho pasovat? To je chyba. Pokud to cítíte, že dámská kožená peněženka nebo portmonka je něco, co chcete mít ve své kabelce, kupte ji. A pak najděte kabelku, ve které bude tato peněženka vypadat dobře. Neodmítejte okamžitě něco, co se nehodí, protože se to možná v budoucnosti stane definicí Vašeho stylu. Nezapomeňte také, že jste ve fázi hledání a každá věc je dobrá.

Nemyslete na to, co si budou myslet ostatní – stanovte své vlastní trendy

Myšlení ve stylu „dámské peněženky a portmonky jsou pasé, protože je nemá žádná z mých kamarádek“ je špatný způsob. Stojí za to „přepnout“ se na styl myšlení, díky kterému se stanete osobou vyznačující trendy, nikoli takovou osobou, která je slepě následuje. Není to snadné, ale možná díky tomu najdete to, co hledáte, tj. Váš jedinečný styl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *