13 czerwca 2024

Kožené peněženky a portmonky pro každou příležitost

Popularita peněženek a portmonek roste spolu s popularitou minimalismu a návratem ke klasice. Kdysi byly spojovány hlavně s našimi babičkami, které nosili drobné v malých portmonkách se zaklapávacími uzávěry. Dnes jsou portmonkami nazývané také střední velikosti peněženky. Co však vede k tomu, že mnoho žen se vzdává velkých peněženek ve prospěch menších portmonek?

Karty místo hotovosti

V současné době můžete prakticky kdekoliv platit kartou. Ať už je to u kadeřníka, u lékaře nebo dokonce i v bazaru. Odklánění se od hotovosti znamená nejen větší kontrolu nad výdaji, ale také možnost zbavit se toho zbytečného problému, kterým nošení spousty malých mincí, které přidávají peněžence docela dost na váze. Vzhledem k tomu, že hotovost není nutná ke každodennímu životu, můžete bezpečně opustit velkou a plnou peněženku ve prospěch malé dámské peněženky nebo portmonky, jejíž hlavním účelem je přenášení platební karty. Navíc dámské kožené peněženky a portmonky mají často dodatečné přihrádky na dokumenty, které jsou ve většině případů také plastové karty. Díky tomu můžete mít v tak malém doplňku vždy při sobě peníze, občanský průkaz i řidičský průkaz.

Minimalismus a pořádek v kabelce

Svého času vládly českým ulicím obrovské tašky. Čím větší, tím lepší. Naštěstí tato móda skončila a v současnosti se velké shopperky nosí jen tehdy, když je to skutečně potřeba. Na každý den se většina z nás rozhoduje pro menší kabelky nebo tašky přes rameno, do kterých se vejde přesně to, co je potřeba, a nic víc. V důsledku toho nenosíme zbytečné věci, které nejen způsobují nepořádek, ale i poškozují páteř. Kožené peněženky a portmonky dokonale pasují do malých kabelek, protože v nich nezabírají mnoho místa a nezpůsobují zbytečný nepořádek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *